Skip to content Skip to footer

„Weekend od Boga”

„Weekend od Boga”

„Weekend od Boga” to zaskakująca nazwa rekolekcji dla młodzieży. Mają one pomóc uświadomić, że radosny czas beztroskich wakacji otrzymujemy od Boga – dobrego Stwórcy i Przyjaciela. Będzie to czas rekreacji, modlitwy i relaksu.

Kończymy rok szkolny, zaczynamy wakacje i na progu letniego szaleństwa zapraszamy na wyjątkowe rekolekcje. W końcu jest to przygoda, którą dostajemy od Boga.

KTO JEST ZAPROSZONY?

W rekolekcjach mogą brać udział osoby, które ukończyły 16. rok życia. To propozycja dla młodzieży związanej z KSM, inną wspólnotą albo niezwiązaną z żadnym ruchem.

MIEJSCE

Loretto, dom pielgrzymkowy Oaza: Noclegi i posiłki | Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej (loretto.pl)

TERMIN

Weekend po zakończeniu roku szkolnego, 23-25 czerwca 2023 r. (piątek – niedziela).

CO W PROGRAMIE?

Odpoczynek i budowanie relacji, rozgrywki ASG, spływ kajakami, spacer po lesie, poznawanie młodych katolików, wspólne rozkminy, lektura Biblii, medytacja, wymiana doświadczeń, rozmowę z s. Wiolettą i ks. Kamilem, adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie – to tylko niektóre punkty programu. Ponadto planujemy jutrznię, katechezy, dzielenie w grupach, Eucharystię, rozgrywki sportowe, warsztaty w grupach i ognisko z kiełbaskami.

ORGANIZATORZY I PROWADZĄCY:

Siostry Loretanki i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej.

ZGŁOSZENIA I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować drogą elektroniczną: warszawa@ksm.org.pl W odpowiedzi otrzymasz dalsze wskazówki i szczegółowe informacje.

UDOSTĘPNIJ

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]