Skip to content Skip to footer

Loretańskie spotkania młodych

Loretańskie spotkania młodych

Szukasz… wspólnoty ludzi młodych o podobnych wartościach? Miejsca, gdzie będziesz mógł/mogła rozmawiać o swojej wierze, zadawać pytania, zmierzyć się z wątpliwościami? Sposobności do rozmowy z Bogiem, wyciszenia, nawiązania głębszej relacji? Lub rozeznajesz swoją drogę życia? Przestrzeni do osobistej formacji? Ciekawych rozmów, miłej atmosfery i radosnego spędzania czasu?

Spotkania grupy „Młodzi z Loretto” są dla CIEBIE. Razem pragniemy szukać i razem odnajdywać. To miejsce, gdzie poruszać będziemy wiele tematów związanych z wiarą, ale też powiemy o zwykłych, prostych, codziennych sprawach i tym, co aktualnie przeżywamy. Centrum naszych spotkań będzie JEZUS. Czasami w cichej adoracji, czasami śpiewem, czasami rozważaniem Słowa Bożego, czy w sposób, jaki nas poruszy, będziemy Go uwielbiać i w Niego się wpatrywać.

Dlaczego jesteśmy „z Loretto”? Bo Loretto to atmosfera Domu Świętej Rodziny. To Jezus, Maryja i Józef. To prostota relacji, spotkań, życia. Czy chcesz z nami „zamieszkać” w tej rzeczywistości? Zapraszamy! Spotykamy się co miesiąc (zazwyczaj na warszawskiej Pradze, ul. Sierakowskiego 6). Wpisz sobie już dziś terminy kolejnych spotkań!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: mlodzi@loretto.pl lub tel. 728 858 155 (s. Wioletta CSL)

UDOSTĘPNIJ

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]